Przedszkole, Szkoła Podstawowa, Gimnazjum w SZOPIE
This movie requires Flash Player 9
Szopa na mapie

VI Konkurs Kolęd i Pastorałek „Hej kolęda, kolęda…” – 19.12.2019 r.

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w VI Konkursie Kolęd i Pastorałek „Hej kolęda, kolęda…” Konkurs skierowany jest do uczniów przedszkola oraz szkoły podstawowej w „Małej szkole” w Szopie. W konkursie mogą wziąć udział soliści lub duety. Uczestnicy wykonują wybraną kolędę, pastorałkę w dowolnym języku. Wykonawcy śpiewają z podkładem muzycznym instrumentalnym lub grają na wybranym przez siebie instrumencie. Obowiązuje strój nawiązujący do tematyki świątecznej. Osoby zainteresowane konkursem, zapisują się u pani Emilii Janneck najpóźniej do 9 grudnia 2019 r. (uzupełniona karta zgłoszeniowa wraz z podkładem muzycznym instrumentalnym, pendrive lub płyta CD). Nie ma możliwości wypisania się z konkursu, dlatego prosimy wcześniej zorientować się, czy jest dostępny podkład instrumentalny do wybranej kolędy lub pastorałki. Konkurs odbędzie się 19.12.2019 r. Tak jak w ubiegłym roku, wyniki konkursu ogłoszone zostaną w tym samym dniu, po zakończeniu prezentacji kolęd i pastorałek.