Przedszkole, Szkoła Podstawowa, Gimnazjum w SZOPIE
This movie requires Flash Player 9
Szopa na mapie

Mikołajki – 6.12.2019 r.

W miniony piątek obchodziliśmy w naszej szkole mikołajki. Na trzeciej godzinie lekcyjnej wszyscy uczniowie rozpoczęli wspólne świętowanie. Przygotowali na ten dzień różne pyszności, które potem z uśmiechem na twarzy zjedli z wielkim smakiem. Niektórym udało się podczas tego fetowania ugościć św. Mikołaja, który odwiedził także naszą placówkę. Święty rozdał uczniom słodycze, porozmawiał z nimi, pozował do wspólnych zdjęć :) . Obiecał za rok znów nas odwiedzić :) . To był bardzo miły dzień, chyba każdy poczuł magię zbliżających się świąt… Klasy były ładnie udekorowane, na gazetkach wisiały piękne dekoracje, a większość uczniów i nauczycieli odpowiedziała na apel SU, i założyła odzież, gdzie motywem przewodnim był właśnie św. Mikołaj ;) .

PS Bardzo dziękujemy państwu Dorocie i Grzegorzowi Krollom oraz  pani Mirce Jóskowskiej za pomoc w przygotowaniu tej uroczystości.