Przedszkole, Szkoła Podstawowa, Gimnazjum w SZOPIE
This movie requires Flash Player 9
Szopa na mapie

VI Konkurs kolęd i Pastorałek „Hej kolęda, kolęda…”

Już po raz szósty w naszej szkole uczniowie wzięli udział w Szkolnym Konkursie Kolęd i Pastorałek. Celem konkursu było kultywowanie wśród uczniów polskiej tradycji śpiewania kolęd i pastorałek, oraz popularyzacja znanych i mniej znanych pieśni bożonarodzeniowych. Tegoroczny konkurs odbył się 19 grudnia. Wzięło w nim udział 33 dzieci, w tym 19 solistów i 7 duetów. Wszyscy uczestnicy zaprezentowali się najlepiej jak potrafili, wprowadzając publiczność pod sceną, w świąteczny klimat.
Naszych uczestników oceniało jury w składzie:
- pan dyrektor Przemysław Łagosz
- pani Sabina Lejk
- pani Dorota Kobiela
Wyniki konkursu:
I miejsce:
Łucja Szmuda z zerówki
Maja Szwychtenberg z kl. 3
Kacper Labudda z kl. 6
II miejsce:
Amelia Maćkowska z kl. 1
Dominik Płotka z kl. 2
Konrad Kański z kl. 6
III miejsce:
Eliza Kańska z zerówki
Dąbrówka Borowska z kl. 3
Maja Lehmann z kl. 3
Daria Neubauer z kl. 3
Wyróżnienie:
Zosia Lehmann z kl. 1
Aleksandra Tryba z kl. 2
Nikola Adamczyk-Damaszke z kl. 1
Nikola Lehmann z przedszkola
Benedykt Mielewczyk z kl. 3
Julia Bobkowska z kl. 3
Wszystkie występy wywołały duże wzruszenie i tym samym pokazały prawdziwe piękno kolęd. Serdecznie gratulujemy uczestnikom, a szczególnie zwycięzcom. Każdy uczestnik otrzymał śliczny pamiątkowy dyplom oraz świąteczny kubek z imieniem i nazwiskiem ucznia. Zwycięzcy dodatkowo otrzymali gry planszowe. Gratulujemy zwycięzcom oraz wszystkim uczestnikom konkursu.