Przedszkole, Szkoła Podstawowa, Gimnazjum w SZOPIE
This movie requires Flash Player 9
Szopa na mapie

XXX Przegląd Zespołów Kolędniczych w Sierakowicach – 15.12.2019 r.

W ubiegłą niedzielę – 15 grudnia 2019 r. – w Sierakowicach odbył się XXX Przegląd Zespołów Kolędniczych. Prezentacja miała miejsce na sierakowickim ryneczku, na którym trwał od soboty bożonarodzeniowy jarmark. Wszystko rozpoczęło się o godz. 12.00. Być może czas i miejsce było kluczowe i rozpoznawalne, jednak zupełnie nie było przygotowane do prezentacji takiego pokazu. Uczestnicy mieli bardzo mało miejsca, nie byli dla wszystkich widoczni, momentami nie bardzo wiedzieli, gdzie się mieli podziać, jak się ustawić… W przeglądzie oczywiście udział wzięli uczniowie z naszej szkoły, których przygotowała pani Magda Rompa. Tym razem w niezwykłe postaci wcielili się: Marcysia B., Oliwia T., Kinga P., Dominika W., Sandra K., Adrian R., Dominik K., Zuzanna A., Błażej L., Wiktor Cz., Konrad K., Weronika L., Jakub K., Kacper Ch. Mnie osobiście podobało się BARDZO przedstawienie naszych wychowanków :) [S.L.] Gratulacje!