Przedszkole, Szkoła Podstawowa, Gimnazjum w SZOPIE
This movie requires Flash Player 9
Szopa na mapie

Pierwszy dzień w Trójmieście – kino i Loopy’s World

Dzisiaj, 27 stycznia uczniowie klas I-III udali się na trzydniową wycieczkę do Trójmiasta. Najpierw 38-osobowa grupa pojechała do Multikina na film pt. „Doktor Dollittle”. Twórcy filmu od początku wprowadzają nas do baśniowego świata. Film opowiada o ekscentrycznym doktorze Dolittle, który jest lekarzem weterynarii i potrafi rozmawiać ze zwierzętami. Wiedzie on pustelniczy tryb życia w otoczeniu swych egzotycznych zwierząt. Kiedy jednak młoda królowa zapada na śmiertelną chorobę, nieustraszony doktor wyrusza w pełną przygód podróż na mityczną wyspę, gdzie spodziewa się znaleźć lekarstwo dla królowej. Film bardzo podobał się uczniom, ponieważ było w nim sporo humoru. Następnie pojechaliśmy do Centrum Zabaw Loopy’s World. Kiedy dojechaliśmy na miejsce, czym prędzej udaliśmy się do szatni, następnie na sale zabaw. W ciągu pobytu dominowała dobra zabawa i świetne humory. Wspinaczka, pokonywanie różnych przeszkód oraz zjeżdżalni nie znudziły się nikomu do końca. Uczniowie tym razem uczestniczyli również w specjalnie przygotowanych zajęciach tematycznych nawiązujących do podstawy programowej. Zajęcia dotyczyły ekologii, segregacji śmieci, dbania o środowisko naturalne. Później na uczniów czekała jeszcze przekąska (frytki i lemoniada). Po kilku godzinach spędzonych w Loopy’s Word pojechaliśmy do Schroniska Młodzieżowego. Po zakwaterowaniu udaliśmy się na obiadokolację a później na zasłużony odpoczynek.