Przedszkole, Szkoła Podstawowa, Gimnazjum w SZOPIE
This movie requires Flash Player 9
Szopa na mapie

Trzeci dzień w Trójmieście – Aquapark Reda

Ostatni dzień naszego zimowiska spędziliśmy bardzo ciekawie. Celem naszej wycieczki był słynący z rekinów największy park wodny na Pomorzu – Aquapark Reda. Dzięki wczesnej godzinie wyjazdu udało nam się skorzystać z wodnych atrakcji bez większego tłoku. Uczniowie mogli wykazać się umiejętnością pływania oraz korzystać z ogromnej ilości atrakcji jakie oferuje obiekt. Największą atrakcją okazały się zjeżdżalnie wodne i akwarium z rekinami. Czas spędzony na basenie był dobrym sposobem na relaks i zabawę na finiszu I semestru roku szkolnego. Po trzygodzinnym wodnym szaleństwie głodni i pełni wrażeń wszyscy udali się na posiłek do McDonalda. Kolejna wycieczka do Trójmiasta za nami. Wszystkim się podobała, była bardzo udana, pełna pozytywnych emocji, których na pewno długo nie zapomnimy.