Przedszkole, Szkoła Podstawowa, Gimnazjum w SZOPIE
This movie requires Flash Player 9
Szopa na mapie

Zieleniec 2020!!! Sezon narciarski otwarty! 21-23.01.2020

We wtorek – 21 stycznia 2020 roku – rozpoczęliśmy naszą kolejną przygodę z nartami zjazdowymi. Tym razem ponownie wybraliśmy się do Zieleńca. Nasza grupa liczy 45 uczniów i 4 opiekunów. Są wśród nas również osoby, które dopiero rozpoczynają swoją karierę narciarską. Lekcje instruktażu prowadzi pan Łukasz Jakubek. Z godziny na godzinę widać efekty intensywnej nauki teoretycznej i praktycznej. Jak na razie pogoda dopisuje. Śniegu jest wystarczająco sporo, aby móc się cieszyć różnymi trasami, których tutaj nie brakuje – począwszy od bardzo prostych i krótkich, a skończywszy na ekstremalnych. Przy okazji podziwiamy przepiękne zimowe widoki. Do tej pory wszystko przebiega według planu. Małe upadki na stokach zdarzają się od czasu do czasu, ale na szczęście do tej pory nikomu i nic poważnego się nie stało. Oby tak było do końca. Poniżej trochę zdjęć z naszego dotychczasowego pobytu.