Przedszkole, Szkoła Podstawowa, Gimnazjum w SZOPIE
This movie requires Flash Player 9
Szopa na mapie

Bal przebierańców klasy I i II

Dzieci uwielbiają karnawał! Mogą się bawić, tańczyć i skakać, a do tego przebrać się za ulubioną postać. Bal przebierańców dla klasy I i II odbył się w piątek, 21.02.2020 r. W tym roku po raz pierwszy impreza podzielona była na dwie sale. W jeden uczniowie bawili się, a w drugiej był przygotowany poczęstunek. Taki podział okazał się świetnym rozwiązaniem, ponieważ klasy są coraz liczniejsze, a poza tym dzieci wiedziały dokładnie kiedy jest czas na zabawę, konkursy, tańce czy poczęstunek. Na początku dzieci miały możliwość zaprezentowania swojego stroju, przechadzając się po czerwonym dywanie jak na prawdziwym pokazie mody. Fantazyjne kostiumy i bardzo dobre humory to świetny przepis na udaną maskaradę. Na pociechy czekały przeróżne konkursy i zabawy. Nie zabrakło tradycyjnych zabaw takich jak: taniec z balonami, krzesełka, Kaczuszki, Makarena itp. Przy zabawach tanecznych pomagały uczennice klasy 8, Oliwia Teclaf i Marcelina Bobkowska. Dziękujemy za pomoc dziewczynom oraz mamom, które upiekły lub zakupiły słodkości.