Przedszkole, Szkoła Podstawowa, Gimnazjum w SZOPIE
This movie requires Flash Player 9
Szopa na mapie

I i II miejsce oraz wyróżnienie w konkursie wiedzy z języka angielskiego English Fun

W piątek 21 lutego 2020 r. w Szkole Podstawowej w Mojuszu odbył się VIII Gminny Konkurs Języka Angielskiego. Celem konkursu było zainteresowanie dzieci nauką języka angielskiego, zachęcenie do rywalizacji i pogłębienia wiedzy dotyczącej kultury krajów anglojęzycznych oraz promowanie uczniów uzdolnionych językowo. Każda placówka mogła zgłosić po jednym uczestniku z każdego rocznika, czyli maksymalnie pięciu uczestników. Konkurs miał charakter testu jednokrotnego wyboru i składał się z dwóch części: gramatyczno-leksykalnej oraz kulturoznawczej. W konkursie wzięło udział ponad 50 przedstawicieli klas IV-VIII ze wszystkich szkół gminy Sierakowice.

Z naszej szkoły udział wzięli: Oliwier Okrój – klasa 4, Agnieszka Stankowska – klasa 5, Jakub Klamrowski – klasa 6, Dawid Okrój – klasa 7 oraz Oskar Kotłowski z klasy 8.

Miło nam poinformować, że Oliwier Okrój zajął I miejsce w kategorii klas czwartych, Agnieszka Stankowska zajęła II miejsce w kategorii klas piątych, natomiast Jakub Klamrowski otrzymał wyróżnienie – w nagrodę otrzymali oni bon do realizacji w sklepie Libra w Sierakowicach. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!