Przedszkole, Szkoła Podstawowa, Gimnazjum w SZOPIE
This movie requires Flash Player 9
Szopa na mapie

Wycieczka do Parku Dinozaurów w Łebie

10 września nasi pierwszoklasiści ? wraz z przedszkolakami starszakami ? pojechali na pierwszą w tym roku szkolnym wycieczkę. Naszym celem był Park Dinozaurów. Pogoda tego dnia była wspaniała, humory dopisywały, zapowiadał się bardzo udany dzień. Maszerując pięknymi szlakami podziwialiśmy różne dinozaury. Widzieliśmy i skorzystaliśmy z Dinusiowej kolejki i napędzanych pedałami pojazdów Flinstonów ?. Gościliśmy w pradawnej chacie i grocie zamieszkiwanej przez Neandertalczyków. Zwiedziliśmy Zamek strachów i Bajlandię. Atrakcji było co niemiara. Spacer po uroczych terenach parku sprawił dzieciom wiele radości. Oprócz przepięknej przyrody i niesamowitych przestrzeni dzieci mogły podziwiać największe i najbardziej znane gatunki prehistorycznych gadów. Miłym akcentem wycieczki były zajęcia rekreacyjne na placu zabaw, wyposażonego w różnorodne zjeżdżalnie, tory przeszkód, wspinaczki i wiele innych atrakcji. Pełni wrażeń i fantastycznych wspomnień wróciliśmy do domu.