Przedszkole, Szkoła Podstawowa, Gimnazjum w SZOPIE
This movie requires Flash Player 9
Szopa na mapie

VII Przegląd Kolęd i Pastorałek „Hej kolęda, kolęda…”

Zapraszamy chętnych uczniów do udziału w VII Przeglądzie Kolęd i Pastorałek „Hej kolęda, kolęda…” Konkurs skierowany jest to uczniów „Małej Szkoły” w Szopie (przedszkole, szkoła podstawowa). Tak jak to było w ubiegłych latach w przeglądzie mogą wziąć udział soliści lub duety. Zadaniem uczestników jest zaśpiewać wybraną przez siebie kolędę lub pastorałkę. Utwór musi być dostosowany do wieku i możliwości wokalnych. Obowiązuje strój nawiązujący do tematyki świątecznej. Kolędę lub pastorałkę można zagrać na dowolnym instrumencie lub zaśpiewać z podkładem muzycznym. Osoby zainteresowane dostarczają kartę zgłoszeniową wraz z podkładem muzycznym do pani Emilii Janneck najpóźniej do 11 grudnia. Konkurs odbędzie się w szkole 16 grudnia 2020 r. Przed zgłoszeniem się do konkursu proszę zorientować się, czy jest dostępny podkład instrumentalny do wybranej kolędy.