Przedszkole, Szkoła Podstawowa, Gimnazjum w SZOPIE
This movie requires Flash Player 9
Szopa na mapie

Trzecioklasiści napisali swój wielki sprawdzian

Uczniowie III klasy Małej Szkoły w Szopie, w czwartek 13 maja 2021 roku wzięli udział w Ogólnopolskim Sprawdzianie Kompetencji Trzecioklasisty organizowanym przez Operon. Jest to pewnego rodzaju podsumowanie edukacji w klasach 1-3. Wyniki testu mają pomóc w dalszym rozwoju uczniów. Chcemy poznać mocne i słabe strony i jednocześnie porównać pojedyncze wyniki w szerszym, ogólnopolskim gronie.
Można stwierdzić, że pomimo, iż przez ostatnie 1.5 roku tkwimy w okresie pandemicznym to dzięki zaangażowaniu naszych nauczycieli i chęci prowadzenia zajęć w szkole, okres ten był tylko lekko zaburzony nauką zdalną.
Pragnę też dodać, że w ciągu tych trzech lata nauki dzieci z klas 1-3 w Małej Szkole w Szopie mają więcej o ok 100 h, zajęć z EDU, dzięki zwiększonej ich liczbie w naszej siatce godzin. Tak dzieje się od samego początku.
Podziękowania też należą się pan Lucynie, wychowawczyni klasy 3, za ogromne zaangażowanie i wkład pracy w naukę i wychowanie naszych dzieci!