Przedszkole, Szkoła Podstawowa, Gimnazjum w SZOPIE
This movie requires Flash Player 9
Szopa na mapie

II i III miejsce w II Wojewódzkim Konkursie Pieśni i Piosenki Patriotycznej „Głosem Inki”

Miło mi poinformować, że uczniowie naszej szkoły: Liliana Labuda z klasy II i Krystian Krauza z klasy VII zostali laureatami II Wojewódzkiego Konkursu Pieśni i Piosenki Patriotycznej „Głosem Inki”. Do konkursu z naszej szkoły przystąpiły dwie osoby. Krystian Krauza otrzymał II miejsce w kategorii klas VII-VIII, natomiast Liliana Labuda otrzymała III miejsce w kategorii klas I-III. Tegoroczna edycja odbyła się w zupełnie innej formie. Ze względu na pandemię, nie było możliwe zorganizowanie konkursu w szkole. Przegląd przeprowadzono w formie online. Każdy uczestnik nagrał wykonanie utworu i przesłał go do oceny. Konkurs odbył się 20 maja 2021 r. w Szkole Podstawowej im. Danuty Siedzikówny ps. „Inka” w Podjazach. Do konkursu przystąpili wyłącznie soliści ze szkół podstawowych z terenu województwa pomorskiego. W konkursie łącznie wzięło udział 16 szkół: SP nr 1 w Sierakowicach, SP nr 2 w Sierakowicach, SP w Gowidlinie, SP w Kamienicy Królewskiej, SP w Mojuszu, SP w Sulęczynie, SP w Przyjaźni, SP w Borku Kamiennym, SP w Baninie, SP nr 2 w Kartuzach, SP w Miechucinie, SP w Parchowie, SP w Żukowie, SP w Borkowie, SP w Mściszewicach, SP w Podjazach oraz SP w Szopie. Wyniki konkursu zostały umieszczone 21 maja 2021 r. na szkolnej stronie SP w Podjazach. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy, a laureaci wspaniałe nagrody.

Serdecznie gratulujemy Krystianowi i Lilianie oraz życzymy dalszych sukcesów.