Przedszkole, Szkoła Podstawowa, Gimnazjum w SZOPIE
This movie requires Flash Player 9
Szopa na mapie

Owoce i mleko – klasy 1-5

W piątek uczniowie otrzymali w szkole w formie papierowej druczki pozwoleń rodziców na udział dziecka w PROGRAMIE DLA SZKÓŁ 2021 (owoce i mleko). Bardzo proszę o dostarczenie pozwoleń do poniedziałku 6 września. Musimy podać dostawcy dokładną liczbę uczniów uczestniczących w programie i podpisać stosowne umowy. W roku szkolnym 2021/22 w programie mogą brać udział uczniowie z klas 1-5.

Proponuję, żeby nawet uczniowie, którzy nie zawsze jedzą owoce czy piją mleko zapisali się do programu, gdyż później nie będzie już możliwości dopisania się. Dla tych, którzy zgubili w drodze do domu pozwolenia poniżej można pobrać plik i wydrukować go w domu.

Podpisane przez rodziców zgody pozostają w szkolnej dokumentacji przez okres 5 lat.

pozwolenie

pozwolenie
Tytuł : pozwolenie
Rozmiar : 10 kB