Przedszkole, Szkoła Podstawowa, Gimnazjum w SZOPIE
This movie requires Flash Player 9
Szopa na mapie

Ubezpieczenie PZU

Od roku szkolnego 2021/2022 nie będziemy pośredniczyć w zbieraniu składek na rzecz PZU. Powodem jest między innymi fakt, że każdy zainteresowany rodzic może to zrobić w formie online, bez wychodzenia z domu. Link do portalu znajduje się na końcu tej wiadomości. Jednocześnie pragnę zaznaczyć, że szkoła nie ma jakichkolwiek profitów z tytułu wysłania do Państwa linku itp. do ubezpieczenia. Objęcie ubezpieczeniem dziecka jest całkowicie dobrowolne i nie jest konieczne.

JAK UBEZPIECZYĆ DZIECKO?

Po kliknięciu Rodzic ma do wyboru 3 oferty, im wyższy zakres – wyższa stawka. W kolejnym kroku należy podać swoje dane (rodzic) i dziecka, gdyby coś było nie jasne proszę o wiadomość [Weronika Czaja, Agent Ubezpieczeniowy, ul. Słupska 22, Sierakowice; tel: 880 - 158 - 994]

LINK DO UBEZPIECZENIA: