Przedszkole, Szkoła Podstawowa, Gimnazjum w SZOPIE
This movie requires Flash Player 9
Szopa na mapie

Rozstrzygnięcie konkursu o Janie Pawle II i kard. S. Wyszyńskim

W piątek 19 listopada poznaliśmy laureatów III kategorii wiekowej biorących udział w konkursie „Nie byłoby na Stolicy Piotrowej tego Papieża Polaka…” – przyjaźń Papieża Jana Pawła II z Prymasem Wyszyńskim. Uczestnicy tej najstarszej grupy w ramach konkursu wykonali lapbooki. Komisja oceniała głównie zgodność prac z tematem, włożony wkład własny, estetykę, pomysłowość jak i zgodność z regulaminem. W konkursie wzięło udział 24 uczestników, spośród których wyróżniono pracę następujących uczniów:

I miejsce Zofia Czaja

II miejsce Daria Neubauer

III miejsce Martyna Syldatk

wyróżnienie Nadia Leman

wyróżnienie Szymon Szmuda

wyróżnienie Mateusz Wentowski

Serdecznie dziękujemy wszystkim biorącym udział w konkursie, a zwycięzcom gratulujemy wygranej.