Przedszkole, Szkoła Podstawowa, Gimnazjum w SZOPIE
This movie requires Flash Player 9
Szopa na mapie

WAŻNE! Zajęcia dydaktyczne w dniu 12.11.2021 zostają odwołane!

Szanowni Państwo! Informuję, że zajęcia w dniu 12.11.2021 r. (piątek) zostają odwołane. W tym dniu dla uczniów z przedszkola, zerówki oraz klas 1-3 których rodzice pracują będzie zapewniona opieka świetlicowa. W celu zapisania dziecka na opiekę należy wypełnić formularz do 10.11.2021 do godz. 9.00. Przyjmiemy tylko dzieci zapisane za pomocą formularza. Jednocześnie przepraszam za kłopot i późne powiadomienie, ale sytuacja jest dynamiczna.

LINK DO ANKIETY:

https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=x5RucwG6UE-29elicfMUPB3mOG5pzBJKjt9E3qJFy7FUNTRDVkhIOTRUWERRVkpXUjk3S0ZVTjNSSy4u

 

z poważaniem Przemysław Łagosz

 

Uzasadnienie:

- Dzień wolny zarezerwowany był na konkurs wierszy i fraszek Ewy Warmowskiej, ale zdecydowaliśmy się tak jak w poprzednim roku na odbycie konkursu tylko w formie online.

- 12.11.2021 jest wolny od zajęć dydaktycznych w całej gminie Sierakowice.

- W piątek mam na chwilę obecną potwierdzoną nieobecność dwóch nauczycieli co i tak znacznie zaburzyło by plan lekcji. Poza tym część z uczniów wyjechała na obóz językowy na południe Polski.

- Część z nauczycieli obecnie ma objawy drobnego przeziębienia i te kilka dni wolnych pozwoli na doprowadzenie do porządku swojego zdrowia, tak abyśmy mogli dalej pracować W SZKOLE.

- U jednego z pracowników stwierdzono po teście obecność koronawirusa, ale od ponad 10 dni pracownika tego nie ma w szkole, więc nie ma konieczności przeprowadzania nauczania zdalnego czy hybrydowego.