Przedszkole, Szkoła Podstawowa, Gimnazjum w SZOPIE
This movie requires Flash Player 9
Szopa na mapie

Sukces naszych przedszkolaków!

20 maja 2022 r. w sali Ochotniczej Straży Pożarnej przy szkole podstawowej w Mojuszu, odbył się IV Gminny Konkurs Recytatorski Wierszy Juliana Tuwima i Jana Brzechwy dla dzieci w wieku przedszkolnym. Konkurs odbył się w dwóch kategoriach wiekowych: 3- i 4-latki oraz 5- i 6-latki. W związku z tym, że w każdej kategorii wiekowej udział mogło wziąć tylko dwóch uczestników, nasze przedszkole reprezentowały następujące dziewczynki: w grupie 3- i 4-latki udział wzięły Łucja Wnuk-Lipińska oraz Hanna Maszk, natomiast w grupie 5- i 6-latki udział wzięły Milena Neubauer oraz Julia Klinkosz. Miło nam poinformować, że w kategorii młodszej 3- i 4-latki Łucja Wnuk-Lipińska, zajęła III miejsce natomiast w kategorii 5- i 6-latki Milena Neubauer zajęła I miejsce zaś Julia Klinkosz otrzymała wyróżnienie. Serdecznie gratulujemy wszystkim dziewczynkom i życzymy dalszych sukcesów.