Przedszkole, Szkoła Podstawowa, Gimnazjum w SZOPIE
This movie requires Flash Player 9
Szopa na mapie

XXI Gminne Igrzyska Młodzieży Szkół Podstawowych – dzień III

W piątek zawody rozpoczęły się od finału biegu na 100 metrów w kategorii dziewczęta z klas VII i VIII, w którym wygrała … uczennica klasy V. Dąbrówka Borowska pewnie pokonała dużo starsze rywalki w tym biegu jak i wielu innych. Kolejny medal zdobył Mateusz Walkusz, który również wystartował w kategorii dla starszych chłopaków. Mateusz pchnął sześciokilogramową kulą na odległość 8.04 metra co zapewniło mu brązowy medal. Nie zawiodła również żeńska sztafety z naszej szkoły. Sztafeta dziewcząt 4 x 400 metrów   z klas VII, VIII i  V zdobyła złoty medal. W sztafecie pobiegły: Agnieszka Stankowska, Iza Klamrowska, Aneta Bobkowska i Dąbrówka Borowska.

Klasyfikacja szkół po trzech dniach igrzysk:

 1. Gowidlino
 2. Sierakowice SP nr 1
 3. Sierakowice SP nr 2
 4. „ Mała Szkoła” w Szopie
 5. Tuchlino
 6. Załakowo
 7. Puzdrowo
 8. Jelonko
 9. Lisie Jamy
 10. Kamienica Królewska
 11. Mojusz
 12. Łyśniewo