Przedszkole, Szkoła Podstawowa, Gimnazjum w SZOPIE
This movie requires Flash Player 9
Szopa na mapie

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2021-2022 + dowozy

Dzień dobry,

Uczniowie! Rodzice Uczniów!

Z uwagi na sprzyjające warunki pogodowe, po konsultacji z nauczycielami, uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022 dla wszystkich oddziałów (łącznie z przedszkolem) odbędzie się w piątek 24 czerwca 2022 r. o godz. 9.30 na placu przed szkołą.

Za zmianę przepraszam, ale nie mamy sali gimnastycznej i nie jestem wcześniej w stanie przewidzieć sprzyjającej bądź nie sprzyjającej pogody.

 

DOWOZY:

DOWÓZ A1 – autokar Lis Sierakowice Trasa: Start – duży parking w Sierakowicach o godz. 8.15. Następnie Mirachowska, Paczewo, Szopa, Nowa Huta, Mirachowo [przystanek również przy kościele po mszy], Strysza Buda, Bącz, Bącka Huta, Szopa.

DOWÓZ A2 – autokar Lis Sierakowice Trasa: Start – 8.15 Szklana – przystanek; + Leszczynki, Długi Kierz przystanek; Borzestowo; Koryta; Wygoda – przystanek k. cmentarza; Zajezierze – przystanek; Miechucino – remiza oraz przystanek za torami; ok. 8.50 Mojusz – remiza OSP – [zabierze dzieci po mszy], Szopa. (W drodze powrotnej dodatkowo Mojuszewska Huta)

DOWÓZ B1 – szkolny bus. Trasa: Start – 8.15 ze szkoły. Trasa Łączki i Bór.

Odwóz wszystkich uczniów o godz. 11.30.

 

z poważaniem
Przemysław Łagosz