Przedszkole, Szkoła Podstawowa, Gimnazjum w SZOPIE
This movie requires Flash Player 9
Szopa na mapie

Szkolna Wigilia…

Informujemy, że szkolna Wigilia dla dzieci odbędzie się w najbliższy poniedziałek 19 grudnia. Uczniowie usiądą do przygotowanych dla nich stołów z poczęstunkiem i zaśpiewają wspólnie kolędy. Dla każdego z uczniów przygotowaliśmy nasz tradycyjny śpiewnik KOLĘDOWAĆ MAŁEMU, który przekażemy dzieciom podczas Wigilii. Zachęcamy do wspólnych śpiewów, właśnie z niego, podczas uroczystych kolacji w Państwa domach 24 grudnia 2022 roku. Tego dnia nastąpi też rozdanie nagród jakie odbyły się w szkole w ostatnich tygodniach. Nagrody są już przygotowane i czekają na laureatów.

Plan szkolnych Wigilii:

- godz. 9.00-10.30 – przedszkole i zerówka,

- godz. 10.30-12.00 – klasy 1-2-3

- godz. 12.00-13.30 – klasy 4-5-6-7-8

Prosimy, aby tego dnia uczniowie ubrali się jak przystało na takie spotkanie – czyli odświętnie. Mam nadzieję, że rodzice zadbają o to.

Dziadków i babcie zapraszamy na wspólne śpiewanie kolęd, występy świąteczne uczniów w drugim tygodniu stycznia. Dokładny termin podamy na początku stycznia.

Serdecznie zapraszamy!