Wypoczynek dzieci w feriach letnich 2023 – LINK [czynny od 9.00]

W okresie ferii letnich będziemy organizowali wypoczynek dzieci. Odbędą się 2 wyjazdy o tym samym (lub podobnym) programie. Na chwilę obecną termin wyjazdu to okres między 12, a 26 sierpnia. Wyjazdy będą 7 dniowe. Planujemy podział na grupy klasowe: klasy 2-4 (jeżeli będą miejsca to uruchomimy również zapisy w klasie 1) oraz 5-8. Ale to zależy od Państwa zainteresowania. W planie mamy: Energylandię, Aquapark w Bukowinie Tatrzańskiej, zwiedzanie południa Polski, okolic Zakopanego, 3 dni w górach. Opcjonalnie, być może i Słowacki Raj w grupie starszej. Noclegi w Grzybku w Stasikówce. Koszt, który pokrywają rodzice to 500 zł. Na stronie w tym poście pojawi się w sobotę po 9.00 wstępna informacja i możliwość zapisu dziecka.

Decyduje kolejność zgłoszeń i wpłat.

Zapisy uruchamiamy do zebrania grup, nie później jednak niż do niedzieli do godz. 12.00. Po zebraniu grup przesłana będzie lista uczniów zakwalifikowanych do wyjazdu w poszczególnych grupach. Jeżeli się uda to podamy też wstępny termin. Mając na względzie wcześniejsze doświadczenia (to że rodzice wypisywali dzieci na dzień na dwa dni przed wyjazdem powodując demolkę w organizacji!) , będziemy wymagali wpłaty na wskazane konto 200 zł do 30 czerwca, zaś pozostałej kwoty do 31 lipca. Brak wpłaty będzie skutkował wykreśleniem dziecka z wycieczki. Nie będziemy przyjmowali gotówki w szkole.

Dane do wpłaty: Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Sołectwa Bącka Huta, BS Sierakowice 02-8324-0001-0000-1906-2000-0010

Jednocześnie prosimy, aby zachować następującą treść tytułu wpłaty„Imię i nazwisko dziecka – wypoczynek letni 2023”.

Proszę zatem o zastanowienie się, czy chcecie dziecko wysłać na wypoczynek, zaś w sobotę zapisanie dziecka poprzez formularz.

LINK DO FORMULARZA ZAPISÓW NA WYPOCZYNEK LETNI 2023 [będzie czynny od 9.00 w sobotę]: