Przedszkole, Szkoła Podstawowa, Gimnazjum w SZOPIE
This movie requires Flash Player 9
Szopa na mapie

Plan lekcji i dowozów od 13.09.2023 r.

Poniżej przedstawiamy plan lekcji i dowozów od 13 września. Powinien to już być stały plan lekcji.

W oddziale przedszkolnym w SP [zerówka] dodaliśmy 2 h SPOTKANIA Z KSIĄŻKĄ [SZKs]. Zajęcia prowadzić będzie pani Emilia. Nie są to zajęcia obowiązkowe. Zerówkowiczów można zabrać do domku po 5 h – wtedy kończą swoje zajęcia EDU.

W klasach 1-2-3 kontynuujemy zajęcia CZYTAM Z KLASĄ, mające na celu przygotowanie dzieci do aktywnego czytelnictwa, czytania ze zrozumieniem. Zajęcia prowadzi pani Emilia. W klasie 2 odbywać się również będą zajęcia z ukulele. W klasie 1 i 3 dodaliśmy zajęcia kółka regionalnego w wymiarze 1 h tygodniowo. Kółko regionalne prowadzi pani Roksana.

W środy uczniowie z klas 1-2-3 kończą zajęcia po 3 h lekcyjnej i zainteresowani pojadą na naukę pływania do Lęborka. Planowany powrót grupy to ok. 15.00. Bardzo proszę o dokładne zapoznanie się z komunikatem dotyczącym wyjazdów na basen i zabranie wszystkich zapisanych tam rzeczy.

W klasach 1-2-3 tak jak w latach ubiegłych mamy zajęcia z muzyki. Są to dodatkowe zajęcia. Prowadzi je pan Michał.

W klasach 1-2-3 wprowadzamy ponownie zajęcia z szachów, które poprowadzi pani Weronika.

W klasach 4-5-6 dodaliśmy po 1 godzinie języka angielskiego więcej niż dzieci mają w innych szkołach [zamiast 3 h są u nas 4 h tygodniowo]. W ramach tej dodatkowej godziny spokojniej będziemy realizowali plan nauczania i jednocześnie pani Ewelina nie będzie w tych klasach zadawała żadnych prac domowych :) [tak obiecała :) ].

W 4 klasie, tak jak w poprzednim roku, dodaliśmy też 1 h dodatkową techniki, tak aby dzieci mogły spokojnie przygotować się do zdania karty rowerowej jak i do konkursów BRD. Ponadto w 4 klasie będziemy kontynuowali prowadzenie kółka BRD, w celu wyłonienia reprezentantów szkoły na konkursy. W przyszłym roku Mistrzowie Polski BRD w grupie młodszej wyjadą na europejski konkurs ETEC do Paryża! – ale do tego dłuuuuga droga…

 

Z uwagi na nieobecność do końca tygodnia pani Roksany:

- 13 września nie odbędzie się 1 h w 5 klasie,

- 14 września nie odbędzie się 2 h w 5 klasie oraz 6 h – kreg w 3 klasie (dzieci z 3 klasy będą miały inne zajęcia);

- 15 września nie odbędzie się 5 h w 1 klasie – k reg (dzieci będą miały inne zajęcia); nie odbędzie się 1 h w 5 klasie. 

 

plan dowozow od 13.09.2023

plan dowozow od 13.09.2023
Tytuł : plan dowozow od 13.09.2023
Rozmiar : 805 kB