Propozycja wycieczki rowerowej, Szopa-Hel, 8-10.09.2023 r.

WYJAZD NIE ODBĘDZIE SIĘ Z UWAGI NA ZGŁOSZENIE SIĘ ZALEDWIE 9 UCZNIÓW. Szkoda… :(

Na początek roku szkolnego proponujemy wyjazd rowerowy dla uczniów z klas 5-8 posiadających kartę rowerową. Wycieczka na 3 dni. W każdym z dni pokonamy ok. 60 km. Pierwszego dnia – w piątek 8.09.2023 – odcinek z Szopy do Pucka lub gdzieś w okolice Pucka – trasa ok. 65 km. Tam też nocleg. Drugiego – sobota 9.09.2023 – dnia ruszamy z Pucka do Helu – trasa ok. 50 km. O 15.00 wsiądziemy na statek, który przewiezie nas z rowerami do Gdyni. Następnie ścieżkami rowerowymi udamy się do Gdańska, do schroniska młodzieżowego i tam nocleg. Wieczorem – jeżeli uda się czasowo – wizyta w kinie. Trzeciego dnia trasa z Gdańska do Szopy – trasa – ok. 60 km. W Szopie będziemy w godzinach popołudniowych.

W piątek ruszamy ok. godz. 11.00 z Szopy. Z rana uczniowie mają lekcje. Każdy ma ze sobą kanapki na cały pierwszy dzień. W drugim dniu uczniowie otrzymają śniadanie i obiad. W trzecim dniu śniadanie – obiad zjedzą już w domu.

Wyjazd odbędzie się jak zgłosi się co najmniej 15 osób. Można pojechać na rowerach szkolnych lub swoich. Wyjazd z sakwami. Sakwy będzie można pobrać w szkole.

Z uwagi na szybki termin wyjazdu zgłoszenia tylko do 4 września do godz. 19.00 poprzez formularz na malaszkola.eu. Jeżeli zbierze się grupa to będziemy organizowali noclegi itp. i podamy szczegóły.

Koszt wyjazdu dla ucznia to 100 zł. [tu dodam, że sam rejs statkiem HEL-GDYNIA plus rower kosztuje 90 zł/dziecko!]

LINK DO ZAPISU: