Rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024 – 4.09.2023 r.

PRZEDSZKOLE: Przedszkole w Szopie w dniu 4 września jest czynne w trybie normalnym od 7.30 do 16.00. W tym czasie dzieci mogą pozostać w przedszkolu. Spotkanie informacyjne dla rodziców z przedszkola odbędzie się 1.09.2023 r. o godz. 17.00 w formie online, poprzez aplikację Teams. Link do spotkania został umieszczony w poprzednim poście na malaszkola.eu.

ZERÓWKA: Uprzejmie informujemy, że uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023 w oddziale przedszkolnym w SP – tzw. zerówce, odbędzie się o godz. 8.00. Wychowawczyni klasy – pani Magda, spotka się z rodzicami i wychowankami, przekaże najważniejsze informacje. Od ok. 8.30 rodzice mogą pozostawić dzieci, gdyż do godziny 11.30 będą prowadzone zajęcia zapoznawcze, integracyjne. Po zajęciach nastąpi odwóz dzieci do domów, jak również rodzice będą mogli odebrać dzieci.

KLASY 1-8: Rozpoczęcie roku szkolnego w oddziałach 1-8, odbędzie się o godz. 9.30 na przyszkolnym placu. W przypadku niesprzyjających warunków pogodowych rozpoczęcie zostanie przeniesione do szkoły. Planowany czas spotkań do 11.30. O godz. 11.30 organizowany będzie odwóz uczniów do miejsc przystankowych.

PLAN DOWOZÓW na dzień 4 września 2023 r.:

DOWÓZ: A1 – autokar Lis Sierakowice: Trasa: Start – duży parking w Sierakowicach o godz. 8.30. Następnie Mirachowska, Paczewo, Szopa, Nowa Huta, Mirachowo, Strysza Buda, Bącz, Bącka Huta, Szopa.

UWAGA! Z informacji jakie do nas dotarły dzisiaj po południu msza w Mirachowie jest o godz. 9.30! Dlatego też prosimy o oczekiwanie przez dzieci na miejscach przystankowych, a nie przy kościele!

DOWÓZ: A2 – autokar Lis Sierakowice: Trasa: Start – duży parking w Sierakowicach o godz. 8.30 Szklana – przystanek; Długi Kierz przystanek; Borzestowo; Koryta; Wygoda – przystanek k. cmentarza; Zajezierze – przystanek; Miechucino – remiza oraz przystanek za torami; Mojusz – remiza OSP, Szopa.

Plan dowozu na Bór i Łączki – p. Teresa: – 1 kurs – odbiór dzieci z Boru 8.45, – 2 kurs – odbiór pozostałych dzieci z Łączek. Odwóz dzieci z Łączek i Boru bezpośrednio po spotkaniu w szkole.

Wiadomości porządkowe:

• Nowi uczniowie i ich rodzice [oraz rodzice uczniów z "zerówki"] otrzymają w pierwszym tygodniu kody do Librusa. Kody przekażą wychowawcy oddziałów.
  • Prosimy nowych uczniów oraz uczniów 1 klasy o doniesienie do sekretariatu podpisanej 1 AKTUALNEJ fotografii do wykonania legitymacji. Maksymalnie proszę to zrobić do 15 września. W szkole wykonujemy tylko legitymacje plastikowe – w formie dowodu osobistego. Uczniów, którzy zgubili legitymacje szkolne itp. i chcą wyrobić nowe prosimy o dostarczenie 1 AKTUALNEGO zdjęcia. Wyrobienie powtórne legitymacji jest odpłatne.