Wyjazdy na basen do Lęborka – informacja organizacyjna – ZMIANA! :)

Z uwagi na zwolnienie się brodzika na basenie w Lęborku, możliwy jest też wyjazd dzieci z I klasy.

Celem wyjazdów jest nauka pływania, a ta może odbywać się tylko w określonych liczebnie grupach. Wiążą nas również nasze dowozy, inne rezerwacje na basenie w Lęborku. Jest sporo czynników, które muszą się złożyć na wyjazd.

Uczniowie  z klas 1-2-3 w środy mają 3 h lekcyjne. Ostatnie 2 h realizowane są bez przerwy, tak aby dzieci, które mają dożywianie mogły jeszcze przed zajęciami na basenie zjeść posiłek. Bezpośrednio po nim wsiadają do autokaru i jedziemy na basen. Powrót planowany jest na ok. 15.00. Wtedy też nastąpi odwóz uczniów do domów.

Jednocześnie przypominam, że na basenie obowiązuje zakaz kupowania czegokolwiek przez dzieci z baru czy z automatów. Proszę zatem, aby zapewnić dzieciom kanapki i napoje. Chodzi o to, żeby jedne dzieci nie kupowały co tydzień czegoś a inne na to „patrzały”… Myślę, że wiadomo o co chodzi….

Dla uczniów z klasy 1, 2 i 3 którzy nie jadą na basen i jednocześnie muszą pozostać w szkole będą prowadzone zajęcia świetlicowe. Oczywiście, jeżeli rodzice chcą mogą odebrać dzieci ze szkoły, lub też dziecko może samodzielnie udać się do domu.

Zajęcia na basenie w klasach 2-3 prowadzić będzie dr Alicja Kodrzycka. Dzieci na basenie zostaną podzielone na 2 grupy zaawansowania. Podziału dokonamy po pierwszych lub po drugich zajęciach.

Zajęcia dla dzieci z I klasy prowadzić będzie na chwilę obecną instruktor z basenu.

Dziękuję rodzicom, którzy zgłosili chęć pomocy przy opiece uczniów na basenie. Potrzebujemy jeszcze 1-2 osoby, rodziców, którzy chcieliby jeździć na basen.

Na zajęcia z uczniami będzie jeździła pani Aleksandra Czaja oraz pani Barbara Peta + zgłoszeni rodzice.

Proszę pamiętać, żeby dziecko na każdy wyjazd na basen było wyposażone w:

- czepek basenowy na głowę – będziemy sprawdzać przed wyjazdem, dzieci które nie będą miały nie pojadą – zostaną w szkole,

- klapki do wejścia pod prysznic,

- ręcznik, środki do mycia,

- kanapki i napój.

Rodziców uczniów  zakwalifikowanych na wyjazd prosimy o dokonanie wpłaty na konto wskazane w poprzedniej wiadomości o basenie.

Przed basenem czy po basenie, jeżeli pogoda będzie dopisywała, będziemy chodzili z dziećmi, które w danym momencie nie pływają na plac zabaw, zlokalizowany tuż obok pływalni w Lęborku.

Lista zakwalifikowanych z klasy 1:

1 Emilia Gojtowska I klasa
2 Antonina Szynszecka I klasa
3 Michał Dermiaha I klasa
4 Blanka Bulczak I klasa
5 Klaudia Płotka I klasa
6 Iga Grzenkowicz I klasa
7 Antonina Michalewicz I klasa
8 Julia Gojtowska I klasa
9 Klaudia Labudda I klasa
10 Szymon Kloskowski I klasa
11 Lis Fabian I klasa