Przedszkole, Szkoła Podstawowa, Gimnazjum w SZOPIE
This movie requires Flash Player 9
Szopa na mapie

Drużynowe Biegi Przełajowe

W ostatnim tygodniu odbyły się Drużynowe Biegi Przełajowe na trzech szczeblach: gminnym, powiatowym i wojewódzkim.
W etapie gminnym udało nam się pokonać wszystkich rywali w kategoriach:
a) Chłopacy z klas VII-VIII ( Filip Bulczak, Franek Stankowski, Artur Okrój, Szymon Szmuda, Mateusz Wentowski, Mateusz Walkusz)
b) Dziewczyny z klas VII-VIII ( Dąbrówka Borowska, Nadia Olszewska, Natasza Olszewska, Aleksandra Krauza, Judyta Roszkowska, Zosia Maszk)
Etap powiatowy odbył się Miechucinie. Chłopacy zajęli piąte miejsce w powiecie a dziewczyny ponownie zwyciężyły. W piątek drużyna dziewczyn pojechała do Gdyni, gdzie spotkali się najlepsi biegacze i biegaczki z województwa pomorskiego. W każdej kategorii startowało po 18 szkół, czyli rywalizowało ze sobą 108 zawodników lub zawodniczek. Drużyna z „ Małej Szkoły” w Szopie wywalczyła srebrny medal. Dodatkowo Dąbrówka Borowska została indywidualnie mistrzynią województwa pomorskiego! W siódemce najszybszych biegaczek województwa pomorskiego znalazły się aż cztery reprezentantki naszej szkoły:
1. miejsce – Dąbrówka Borowska
2. miejsce – Nadia Olszewska
3. miejsce – Natasza Olszewska
7. miejsce – Aleksandra Krauza
Składamy gratulacje wszystkim zawodnikom i zawodniczkom, które reprezentowały naszą szkołę.