Przedszkole, Szkoła Podstawowa, Gimnazjum w SZOPIE
This movie requires Flash Player 9
Szopa na mapie

Funkcjonowanie Przedszkola w Szopie w okresie ferii letnich

Przedszkole w okresie ferii letnich będzie czynne w dniach od 24.06 do 12.07.2024 r. oraz od 29.07 do 16.08.2024 r. Przerwy w funkcjonowaniu przedszkola będą w dniach: 15-26.07.2024 oraz w dniach 19.08-30.08.2024 r. Do przedszkola w okresie ferii letnich można przyprowadzać dzieci z przedszkola i z zerówki w SP. Koszt miesięczny dla dzieci uczęszczających jest taki sam jak w ciągu roku szkolnego, bez względu na to ile dziecko dni spędzi w przedszkolu w lipcu czy sierpniu.

Przedszkole w dniach funkcjonowania będzie czynne od 7.30 do 16.00 (lub do odebrania ostatniego dziecka). Jeżeli w danym dniu nie stawi się żaden z wychowanków do 8.30 to przedszkole będzie zamykane. Nie prowadzimy w dniach funkcjonowania przedszkola dożywiania. Prosimy zatem o zaopatrzenie dzieci w napoje oraz kanapki. Nie prowadzimy w tych dniach dowozów.

Bardzo prosimy o powiadomienie pani Żanety lub pani Michaliny, kto z rodziców i w jakim okresie jest zainteresowany posyłaniem dziecka do przedszkola. Jeżeli zapiszecie Państwo dziecko na jakiś okres i wiecie, że danego dnia nie będzie go w przedszkolu, to bardzo prosimy o powiadomienie (nawet z rana) smsem którąś z Pań o tym fakcie. Zdarza się, że danego dnia będzie zapisana 1 czy 2 osoby… i bez sensu jest, żeby przy zupełnym braku dzieci nauczycielka przyjeżdżała do szkoły i żeby tego dnia była jeszcze dodatkowo osoba z obsługi szkoły. Z góry dziękujemy za dyscyplinę w tym względzie.