Przedszkole, Szkoła Podstawowa, Gimnazjum w SZOPIE
This movie requires Flash Player 9
Szopa na mapie

Zakończenie roku szkolnego 2023/24

Uczniowie! Rodzice Uczniów!

Z uwagi na sprzyjające warunki pogodowe informuję, że uroczyste zakończenie roku szkolnego 2023/2024 dla wszystkich oddziałów (łącznie z przedszkolem) odbędzie się w piątek 21 czerwca.

  • Przedszkole (2 grupy) – godz. 8.30. Po rozdaniu upominków, przedszkole tego dnia będzie czynne do godziny 16.00. Nie rozwozimy tego dnia przedszkolaków busem, ani nie dowozimy z rana busem.
  • Zerówka oraz klasy 1-7 – godz. 9.30.

DOWOZY:

DOWÓZ A1 – autokar Lis Sierakowice Trasa: Start – duży parking w Sierakowicach o godz. 8.30. Następnie Mirachowska, Paczewo, Szopa, Nowa Huta, Mirachowo [przystanek również przy kościele po mszy], Strysza Buda, Bącz, Bącka Huta, Szopa.

DOWÓZ A2 – autokar Lis Sierakowice Trasa: Start – 8.30 Szklana – przystanek; + Leszczynki, Długi Kierz przystanek; Borzestowo; Koryta; Wygoda – przystanek k. cmentarza; Zajezierze – przystanek; Miechucino – remiza oraz przystanek za torami; ok. 9.10 Mojusz – remiza OSP – [zabierze dzieci po mszy], Szopa.

DOWÓZ B1 – szkolny bus nie kursuje.

Odwóz wszystkich uczniów o godz. 11.30, po spotkaniu w klasach.

z poważaniem, dyrektor