Rozpoczęcie roku szkolnego 2024/2025, 2.09.2024 r.

Witamy w Nowym Roku Szkolnym! Życzymy pięknych chwil w Małej Szkole w Szopie!

PRZEDSZKOLE: Przedszkole w Szopie w dniu 2 września jest czynne w trybie normalnym od 7.30 do 16.00. W tym czasie dzieci mogą pozostać w przedszkolu. Spotkanie informacyjne dla rodziców z przedszkola odbędzie się 2.09.2024 r. o godz. 10.00 na zewnątrz szkoły, zaraz po zakończeniu otwarcia dla wszystkich klas.

ZERÓWKA i klasy 1-8: Uprzejmie informujemy, że uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2024/2025 w oddziale przedszkolnym w SP – tzw. zerówce oraz w klasach 1-8, odbędzie się o godz. 9.30 na zewnątrz szkoły, na przyszkolnym placu. W przypadku niesprzyjających warunków pogodowych rozpoczęcie zostanie przeniesione do szkoły. Planowany czas spotkań do 11.00. O godz. 11.00 organizowany będzie odwóz uczniów do miejsc przystankowych. Po oficjalnym, wspólnym rozpoczęciu rodzice uczniów z ZERÓWKI pozostają na zewnątrz szkoły gdzie odbędzie się spotkanie z wychowawcą, zostaną przekazane najważniejsze rzeczy.

PLAN DOWOZÓW na dzień 2 września 2024 r.:

DOWÓZ: A1 – autokar Koszałka Sierakowice: Trasa: Start – duży parking w Sierakowicach o godz. 8.30. Następnie Mirachowska, Paczewo, Szopa, Nowa Huta, Mirachowo, Strysza Buda, Bącz, Bącka Huta, Szopa.

DOWÓZ: A2 – autokar Koszałka Sierakowice: Trasa: Start – duży parking w Sierakowicach o godz. 8.30 Szklana – przystanek; Długi Kierz przystanek; Borzestowo; Koryta; Wygoda – przystanek k. cmentarza; Zajezierze – przystanek; Miechucino – remiza oraz przystanek za torami; Mojusz – remiza OSP, Szopa.

Dowoz na Łączki – 2 września bus szkolny nie kursuje. Prosimy o samodzielne dowiezienie i odwiezienie uczniów.

Wiadomości porządkowe:

• Nowi uczniowie i ich rodzice [oraz rodzice uczniów z "zerówki"] otrzymają w pierwszym tygodniu kody do Librusa. Kody przekażą wychowawcy oddziałów.
  • Prosimy nowych uczniów oraz uczniów 1 klasy o doniesienie do sekretariatu podpisanej 1 AKTUALNEJ fotografii do wykonania legitymacji. Maksymalnie proszę to zrobić do 15 września. W szkole wykonujemy tylko legitymacje plastikowe – w formie dowodu osobistego. Uczniów, którzy zgubili legitymacje szkolne itp. i chcą wyrobić nowe prosimy o dostarczenie 1 AKTUALNEGO zdjęcia. Wyrobienie powtórne legitymacji jest odpłatne.