„Rowerem po zdrowie”

Zapraszam wszystkich do wzięcia udziału w VII edycji wyzwania ROWEREM PO ZDROWIE. Zabawa będzie trwała od 6 do 30 września. Nagrody/medale otrzymają wszystkie osoby, które w tym okresie pokonają co najmniej wyznaczony dystans poruszając się na zwykłym rowerze – nie wolno jeździć na rowerze elektrycznym. Rywalizujemy w kilku kategoriach:
• uczniowie
• rodzice
• pracownicy szkoły
Dystans do pokonania wg. kategorii:
Uczniowie klas I-IV – 100 km
Uczniowie klas V-VI – 200 km
Uczniowie klas VII-VIII – 300 km
Dorośli – 500 km
Uczniowie, którzy pokonają wyznaczony dystans dostaną dodatkową ocenę celującą z wychowania fizycznego oraz punkty plusowe z zachowania (20 pkt.).
Osoby, które brały udział w poprzedniej edycji rowerowej zabawy i nie usunęły swoich kont w aplikacji, dostały już zaproszenie do rywalizacji – wystarczy je potwierdzić na telefonie. Osoby, które chciałyby po raz pierwszy dołączyć do zabawy, powinny postępować zgodnie z instrukcją znajdującą się na plakacie w linku poniżej.