Wyjazdy na basen do Lęborka – zapisy

Od środy ruszamy z wyjazdami na naukę pływania do Lęborka. Długo trwało dopasowanie wszystkich elementów układanki wyjazdowej. Niestety obecnie jest bardzo duże obłożenie zajęć w Lęborku grup szkolnych z Lęborka, które realizują różne projekty. Wyjazdy odbywać się będą w środy.

W środę, uczniowie z klas 1-2-3 będą mieć zajęcia do 10.10. O godz. 10.10 ruszamy autokarem na basen do Lęborka. Dla uczniów, którzy nie pojadą na basen i oboje rodziców pracuje zawodowo będą przygotowane są w szkole zajęcia świetlicowe, a później odwóz.

W Lęborku będzie czekała na nas pani dr Alicja Kodrzycka, trenerka pływania. Dla dzieci, które rozpoczynają przygodę z wodą, zajęcia odbywać się będą na tzw. brodziku. Dla tych co sobie już radzą lepiej, zajęcia przeniosą się na tor, na basenie głównym. Podzielimy się na grupy. Proszę pamiętać, że są to intensywne zajęcia, które będą od dzieci wymagały sporo energii. Dzieci na basenie nie mają praktycznie czasu wolnego, jest tylko nauka pływania.

Każde z dzieci musi posiadać klapki, czepek, ręcznik, środki czystości takie jak mydło w płynie.

Ponownie będzie obowiązywała zasada, że nie wolno dzieciom kupować niczego w barze na basenie. Robimy to po to, aby nie wprowadzać niezdrowej sytuacji dotyczącej tego, że ktoś będzie co tydzień kupował sobie jakieś hamburgery, frytki itp., a część z uwagi na brak środków będzie musiała na to patrzeć. Dlatego też, każde z dzieci powinno być zaopatrzone w kanapki i napoje.

Po powrocie do szkoły nastąpi odwóz autokarami, zgodnie z planem odwozów.

Wprowadzamy odpłatność za wyjazdy – 250 zł/semestr (500 zł za rok szkolny), bez względu na to ile razy dziecko pojedzie. Jeżeli dziecko będzie nieobecne na basenie 3 razy to skreślamy je z listy. Myślę, że będzie wystraczająco chętnych. Z opłaty zwolnione są dzieci z orzeczeniem o niepełnosprawności. Opłata jaką mają wnieść rodzice nie pokrywa nawet kosztów dojazdu autokarem. Do tego dochodzą koszty wynajmu brodzika, torów, opieka trenerki, opieka nauczycielki podczas przejazdu itp.

Opłatę 250 zł za basen / pierwszy semestr, proszę wpłacić do 15 września na następujące konto:

Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Sołectwa Bącka Huta

BS Sierakowice 02-8324-0001-0000-1906-2000-0010

Jednocześnie prosimy, aby zachować następującą treść tytułu wpłaty:

„Imię i nazwisko dziecka – basen”.

Jeżeli ktoś z Państwa będzie miał problem z wniesieniem w tym czasie opłaty to proszę o osobisty kontakt.

LINK DO ZAPISÓW DZIECKA NA BASEN [czynny do wyczerpania miejsc lub do wtorku do godz. 16.00]:

Lista uczniów zostanie opublikowana po zebraniu grupy.

Nie zapisujemy dzieci z klasy 2 i 3 które do tej pory nie jeździły na basen! Uczniowie, którzy już uczestniczyli w zajęciach na brodziku czy na basenie, przejdą na tory na basenie!

W przypadku zgłoszenia zbyt dużej liczby uczniów jak na jeden autokar i możliwości basenu w Lęborku zostanie podjęta decyzja o organizacji wyjazdów.

Przed basenem czy po basenie, jeżeli pogoda będzie dopisywała, będziemy chodzili z dziećmi, które w danym momencie nie pływają na plac zabaw, zlokalizowany tuż obok pływalni w Lęborku.

Poszukujemy też osoby, rodzica chętnego na wyjazdy z nami. Potrzebna nam jest osoba do pomocy dzieciom na basenie.