Przedszkole, Szkoła Podstawowa, Gimnazjum w SZOPIE
This movie requires Flash Player 9
Szopa na mapie

Maria Kostuch

Maria KostuchOd 1.09.2007 r. Nauczycielka muzyki, rytmiki, plastyki i zajęć artystycznych w „Małej Szkole” i Gimnazjum w Szopie. W 2003 roku ukończyła studia wyższe w Pomorskiej Akademii Pedagogicznej na kierunku Wychowanie Muzyczne uzyskując tytuł magistra. W 2005 roku ukończyła podyplomowe studia w Akademii Muzycznej w Gdańsku na kierunku – dyrygentura chóralna. W roku 2004 ukończyła studia podyplomowe z Bibliotekoznawstwa i Informacji Naukowej, a w 2006 uzyskała dyplom ze sztuki w Centrum Edukacji Nauczycieli w Gdańsku. Obecnie studentka podyplomowych studiów z plastyki i techniki w Wyższej Szkole Pedagogicznej w Bydgoszczy. Na stałe związana również z pracą w Zespole Szkół w Gowidlinie, jako nauczyciel muzyki oraz dyrygent chóru szkolnego „Kantylena”. Razem z przyjaciółmi gra i śpiewa także w zespole muzycznym „Kwartet”. Interesuje się również podróżami, tańcem i teatrem :) . Mieszka w Sierakowicach.