Przedszkole, Szkoła Podstawowa, Gimnazjum w SZOPIE
This movie requires Flash Player 9
Szopa na mapie

Nagrody dla Uczniów za rok 2019/2020

Podobnie, jak w ubiegłych latach, nasi wychowankowie na koniec Roku Szkolnego 2019-2020 otrzymali nie tylko upragnione świadectwa, ale także nagrody. Wyróżnienia dostali wszyscy, którzy zasłużyli się w ciągu roku w różnych konkursach, kółkach i innych zajęciach dodatkowych (np. LEGO, BRD). Obowiązkowo laury przypadły zdobywcom świadectw z wyróżnieniem, tzw. czerwonym paskiem i z 100 % frekwencją. Nagrody miały formę nagród rzeczowych – koszulki, kaski rowerowe, książki, gry, puzzle oraz bony pieniężne. – Uczniowie w określonym terminie muszą zakupić wybrane przez siebie rzeczy (sprzęt sportowy, odzież sportowa, narzędzia multimedialne itd.) i rozliczyć się z zakupów w szkole. W tym roku każdy uczeń otrzymał dodatkowo na pamiątkę zdjęcie klasowe w eleganckiej teczce, specjalnie wydrukowanej z okazji jubileuszów naszej Szkoły (15 lat i 200 lat). Odznaczeni wychowankowie zostali także posiadaczami okolicznościowych statuetek z wizerunkiem obiektów szkolnych w Szopie.

Poniżej klika zdjęć laureatów ze starszych klas (młodsi znajdują się w galerii z uroczystego zakończenia roku klas I-III) oraz nagrody rzeczowe, statuetki i puchary.

Gratulacje dla wszystkich Uczniów, Rodziców i Nauczycieli :)