Przedszkole, Szkoła Podstawowa, Gimnazjum w SZOPIE
This movie requires Flash Player 9
Szopa na mapie

V Konkurs Piosenki Patriotycznej

Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w V Konkursie Piosenki Patriotycznej, który odbędzie się w naszej szkole 5 maja 2021 r. Konkurs skierowany jest do uczniów Zespołu Szkolno-Przedszkolnego „Mała Szkoła” w Szopie. Zainteresowani uczniowie przygotowują i wykonują jedną piosenkę o charakterze patriotycznym. Warunkiem przystąpienia do konkursu jest odpowiedni dobór piosenki. Mogą to być pieśni żołnierskie, legionowe, powstańcze, religijne, te które opiewają piękno naszej Ojczyzny. Proszę również zwrócić uwagę na odpowiedni strój. Wykonawcy występują solo lub w duecie. Prezentacja utworów wyłącznie w języku polskim z podkładem muzycznym instrumentalnym lub własnym podkładem (np. gitara). Kartę zgłoszeniową oraz podkład muzyczny proszę składać na ręce pani Emilii Janneck do 30.04.2021 r.