Przedszkole, Szkoła Podstawowa, Gimnazjum w SZOPIE
This movie requires Flash Player 9
Szopa na mapie

Rowerem po zdrowie – wrzesień 2022 r.

Zapraszam wszystkich do wzięcia udziału w III edycji wyzwania ROWEREM PO ZDROWIE. Zabawa będzie trwała od 1 do 30 września. Wygrają osoby, które w tym okresie pokonają najwięcej kilometrów poruszając się na zwykłym rowerze – nie wolno jeździć na rowerze elektrycznym. Rywalizujemy w kilku kategoriach:
• uczniowie
• rodzice
• pracownicy szkoły
Osoby, które brały udział w poprzedniej edycji rowerowej zabawy i nie usunęły swoich kont w aplikacji, dostały już zaproszenie do rywalizacji – wystarczy je potwierdzić na telefonie. Osoby, które chciałyby po raz pierwszy dołączyć do zabawy, powinny postępować zgodnie z instrukcją znajdującą się na plakacie w linku poniżej.
https://view.genial.ly/630db0f699a1ca00112bc54e