Przedszkole, Szkoła Podstawowa, Gimnazjum w SZOPIE
This movie requires Flash Player 9
Szopa na mapie

Rozpoczęcie roku szkolnego 2022/23

Uprzejmie informujemy, że uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023 w Przedszkolu i „Małej Szkole” w Szopie nastąpi 1 września 2022 r. o godz. 9.30 na przyszkolnym placu. W przypadku niesprzyjających warunków pogodowych uczniowie udadzą się bezpośrednio do swoich klas na spotkanie z wychowawcami.

Planowany czas spotkań z wychowawcą – 10.00-11.00. O godz. 11.00 organizowany będzie odwóz uczniów do miejsc przystankowych.

 

PLAN DOWOZÓW na dzień 1 września 2022 r.:

  • 1.09.2022: DOWÓZ: A1 – autokar Lis Sierakowice: Trasa: Start – duży parking w Sierakowicach o godz. 8.30. Następnie Mirachowska, Paczewo, Szopa, Nowa Huta, Mirachowo, Strysza Buda, Bącz, Bącka Huta, Szopa. Autokar poczeka na dzieci uczestniczące we mszy św. w Mirachowie i je też zabierze.
  • 1.09.2022: DOWÓZ: A2 – autokar Lis Sierakowice: Trasa: Start – duży parking w Sierakowicach o godz. 8.30 Szklana - przystanek; Długi Kierz przystanek; Borzestowo; Koryta; Wygoda – przystanek k. cmentarza; Zajezierze – przystanek;  Miechucino – remiza oraz przystanek za torami; Mojusz – remiza OSP, Szopa.
  • 1.09.2022: Plan dowozu na Bór i Łączki – p. Teresa: – 1 kurs – odbiór dzieci z Boru 8.45, – 2 kurs – odbiór pozostałych dzieci z Łączek. Odwóz dzieci z Łączek i Boru bezpośrednio po spotkaniu w szkole.

 

1 września 2022:

  • Nowi uczniowie i ich rodzice otrzymają kody do Librusa.
  • Rodzice uczniów Przedszkola i SP – zerówka – otrzymają kody do Librusa.
  • O ile to jest możliwe to prosimy nowych uczniów oraz uczniów 1 klasy o doniesienie do sekretariatu podpisanej 1 fotografii do wykonania legitymacji. Maksymalnie proszę to zrobić do 9 września. W szkole wykonujemy tylko legitymacje plastikowe – w formie dowodu osobistego.
  • Uczniów, którzy zgubili legitymacje szkolne itp. i chcą wyrobić nowe prosimy o dostarczenie 1 zdjęcia. Wyrobienie powtórne legitymacji jest odpłatne.
  • Proszę o odebranie, wypełnienie i pozostawienie w sekretariacie deklaracji dotyczących dożywiania uczniów o których mowa była w poprzednim poście.
  • W klasach 1-5 prosimy o wypełnienie deklaracji dotyczących otrzymywania przez dziecko owoców, warzyw i mleka w roku szkolnym 2022/23

 

Spotkanie rodziców-uczniów-nauczycieli z dyrektorem w dniu 15 września 2022 r. odbędzie się w formie transmisji poprzez aplikację Teams o godzinie 18.00-19.00. Omówione zostaną najważniejsze sprawy dotyczące funkcjonowania szkoły, plan pracy szkoły. W godzinach 19.00-19.30 odbędzie się spotkanie rodziców z nauczycielami. Spotkanie realizujemy w formie online, aby nie narażać Państwa na koszty dojazdu, paliwa, ale też żeby zwiększyć frekwencję na pierwszym spotkaniu. Kody do Teamsów dla nowych uczniów będą im przekazane w najbliższych dniach. Linki do spotkania będą przekazane poprzez Librusa.