Przedszkole, Szkoła Podstawowa, Gimnazjum w SZOPIE
This movie requires Flash Player 9
Szopa na mapie

Spływ kajakowy (10) 11-12 sierpnia

Z uwagi na zbyt małą liczbę zgłoszeń – poniżej 20 – zaproponowany wyjazd na kajaki nie odbędzie się :(

Jeżeli będzie zainteresowanie uczniów i wystarczy nam czasu to będziemy się starali zorganizować wyjazd już w roku szkolnym… Szkoda… Smutek :(

Dobrych i aktywnych wakacji…

————————————————————————

W dniach  (od 10 lub…) 11-12 sierpnia planujemy spływ kajakowy. Będą to dwa dni częściowo na kajaku, 1 nocleg (lub 2 noclegi) pod namiotem. Płynąć będziemy rzeką Słupią. Decyzję którym odcinkiem i ile dni popłyniemy podejmiemy po zgłoszeniu się uczniów i zorientowaniu się o strukturze i możliwościach fizycznych grupy. Spływ przeznaczony jest dla uczniów od 5 do 8 klasy. Zapisy tylko za pomocą załączonego linku, do wyczerpania miejsc, w kolejności zgłoszeń. Spływ odbędzie się, jeżeli zgłosi się co najmniej 20 uczniów. Na cały pierwszy dzień uczniowie zabierają ze sobą wyżywienie. Drugiego (i ewentualnie 3) dnia otrzymają śniadanie biwakowe i obiadokolację.  Koszt dla ucznia naszej szkoły to 50 zł. Płatność dopiero po zebraniu grupy i potwierdzeniu spływu na wskazane konto. Nie zabieramy uczniów z innych szkół, kuzynów itp. Dojazd uczniów autokarem podstawionym pod szkołę (szczegóły później). Zgłoszenia do soboty 5 sierpnia do godz. 12.00.

PO ZEBRANIU GRUPY W TYM POŚCIE POJAWI SIĘ LISTA ZAPISANYCH ORAZ INNE INFORMACJE!

 

LINK DO ZGŁOSZEŃ:

https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=x5RucwG6UE-29elicfMUPB3mOG5pzBJKjt9E3qJFy7FUNjBGMUdBMVZDMEZMMjBONkNPN0FIV0lPVC4u