Pasowanie na ucznia

Pierwszoklasiści z „Małej Szkoły” w Szopie są już pełnoprawnymi uczniami naszej szkoły. 5 października odbyło się uroczyste ślubowanie oraz pasowanie na ucznia. Zanim jednak pierwszoklasiści zostali przyjęci do grona społeczności szkolnej musieli przedstawić to, czego już się w szkole nauczyli. Zaprezentowali swoje zdolności wokalne i recytatorskie. Wszyscy uczniowie zdali swój pierwszy egzamin celująco. Po części artystycznej odbyło się ślubowanie, a następnie oficjalne pasowanie na uczniów, którego dokonał dyrektor Przemysław Łagosz. Na koniec odbyło się spotkanie w klasie 1 i słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców. Na pamiątkę uczniowie otrzymali dyplomy i smartwatche. To był wyjątkowy dzień dla uczniów, którym życzymy sukcesów i przyjemnego pobytu w murach naszej szkoły.