Przedszkole, Szkoła Podstawowa, Gimnazjum w SZOPIE
This movie requires Flash Player 9
Szopa na mapie

KARTA ROWEROWA `2020

Uczniowie klasy IV oraz chętni z kl. V przystąpili w czerwcu do egzaminu na kartę rowerową. W tym roku ze względu na obecną sytuację związaną z pandemią COVIT-19 egzamin został przeprowadzony na innych zasadach.

23 czerwca uczniowie przystąpili do egzaminu teoretycznego, który został przeprowadzony za pomocą formularza FORMS w formie online. Test składał się z 20 pytań, dotyczących przepisów ruchu drogowego, pierwszeństwa przejazdu przez skrzyżowania oraz zawierał pytania z pierwszej pomocy przedmedycznej.

25 czerwca uczniowie podeszli do egzaminu praktycznego, który polegał na prawidłowym przejechaniu toru przeszkód składającego się z slalomu, korytarza z desek i zatrzymania.

Zarówno egzamin teoretyczny i praktyczny wszyscy uczniowie zaliczyli z wynikiem pozytywnym.

Karty rowerowe zostały wręczone w dniu zakończenia roku szkolnego, 26 czerwca.

Gratulujemy wszystkim uczniom zdania swojego pierwszego w życiu egzaminu, uprawniającego do poruszania się po drogach publicznych.

Życzymy bezpiecznej i miłej jazdy na rowerze. :-)