Przedszkole, Szkoła Podstawowa, Gimnazjum w SZOPIE
This movie requires Flash Player 9
Szopa na mapie

SZKOLNY TURNIEJ BRD

25 czerwca został przeprowadzony Szkolny Turniej BRD. Był on zorganizowany dla dzieci, które przez cały rok szkolny uczęszczały na kółko BRD i przygotowywały się do wzięcia udziału w Ogólnopolskim Turnieju BRD.

BRD-owcy w składzie: Aneta Bobkowska, Izabela Klamrowska, Artur Okrój, Kacper Choszcz, Błażej Szmuda, Mateusz Walkusz przystąpili do konkurencji teoretycznej i praktycznej. Zmagali się z testem, składającym się z 35 pytań. Dotyczyły one znajomości przepisów ruchu drogowego, umiejętności analizowania skrzyżowań drogowych oraz sposobu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Test uczestnicy rozwiązywali online za pomocą formularza FORMS. W części praktycznej zawodnicy musieli pokonać tor przeszkód: slalom, przewożenie elementu, korytarz z desek, żmijka, zatrzymanie.

Dla każdego zawodnika został przygotowany posiłek – pizza.

Wyniki turnieju:

I m-ce: Aneta Bobkowska

II m-ce: Kacper Choszcz

III m-ce: Iza Klamrowska

IV m-ce: Artur Okrój

V m-ce: Mateusz Walkusz

VI m-ce: Błażej Szmuda.

Zawodnicy zostali nagrodzeni w dniu zakończenia roku szkolnego, 26 czerwca.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy wspaniałego wyniku i życzymy powodzenia w kolejnych edycjach turnieju. :-)