Przedszkole, Szkoła Podstawowa, Gimnazjum w SZOPIE
This movie requires Flash Player 9
Szopa na mapie

Uroczyste Zakończenie Roku Szkolnego 2019-2020. Ósmoklasiści – Fotorelacja

Nasi ósmoklasiści, nasi absolwenci. Przyszedł czas pożegnania najstarszych uczniów. Niebawem rozpoczną kolejny etap w swoim życiu. Przed nimi dopiero zaczyna się prawdziwe życie, prawdziwa droga. Czy będzie długa, żmudna i wyboista? A może przyjemna, lekka i ta jedyna? To się okaże… Być może będziemy mogli być tego świadkami.

Liczymy na kontakt z Wami :) . Mamy nadzieję, że „Mała Szkoła” w Szopie spełniła Wasze oczekiwania i bez trudu będziecie mogli dotrzeć do swego celu, jaki sobie wytyczyliście. Przyszłość jest w Waszych rękach. Walczcie o swoje marzenia, nie poddawajcie się i pamiętajcie – jeśli kiedykolwiek upadniecie, to po prostu wstańcie, podnieście koronę i dalej, do przodu :) . Róbcie w życiu to, co kochacie. 

Poniżej zdjęcia z uroczystego rozdania świadectw, które wręczała pani Ewelina Pawłowska. Po części oficjalnej, wszyscy obecni goście skorzystali z poczęstunku przygotowanego przez Rodziców.