Przedszkole, Szkoła Podstawowa, Gimnazjum w SZOPIE
This movie requires Flash Player 9
Szopa na mapie

Nowy plan od 21.09.2020 r.

Szanowni Państwo!

Poniżej przedstawiam fragment nowego planu zajęć na poniedziałek i wtorek. We wtorek uczniowie otrzymają plan na cały tydzień. Plan na kolejne dni tygodnia zostanie również opublikowany na szkolnej stronie z komentarzem.

Przypominam, że zerówka i klasy 1-3 rozpoczynają codziennie zajęcia o godz. 7.45 – tego nie zmieniamy.

Autokar dowożący dzieci rusza z Sierakowic o godzinie 7.00. Dowiezie dzieci z Sierakowic i Paczewa do Szopy i następnie realizuje trasę jak co roku – czyli Strysza Buda ok. 7.15, Mirachowo ok. 7.20, Nowa Huta ok. 7.25, Bącz ok. 7.30… Dokładny plan dowozu pojawi się na szkolnej stronie we wtorek.

Odwóz w poniedziałek i wtorek będzie realizowany po 7 i 8 godzinie.

Bus szkolny prowadzony przez panią Dorotę rusza z Szopy o godzinie 6.45. Pani Dorota najpierw realizuje dowóz z terenu Borzestowa, Miechucina i okolic. Następnie realizuje drugi kurs po uczniów z Mojusza. Pani Teresa wyrusza busem o godz. 7.00 po uczniów najpierw do Boru, a później realizuje kurs do Łączek.

Dyrektor