Przedszkole, Szkoła Podstawowa, Gimnazjum w SZOPIE
This movie requires Flash Player 9
Szopa na mapie

Spotkania wychowawców z rodzicami – ONLINE – 10.09.2020 r.

Przypominam, że 10.09.2020 roku odbędą się spotkania rodziców z wychowawcami poszczególnych klas 0-8. Spotkania w tym roku szkolnym odbywać się będą w formie online. Pierwsze spotkania są najważniejsze, gdyż poruszane są sprawy oceniania uczniów, kontaktów, popraw, przedstawiamy jest plan pracy szkoły itp. Prosimy o obecność!

Jest to bardzo ważne spotkanie dla uczniów 8 klasy, którzy w tym roku szkolnym przystąpią do swojego pierwszego egzaminu. Omówione zostaną zasady, ważne terminy… Również na spotkaniu z 7 klasą, rodzice uczniów zapoznają się z nowymi zasadami przeprowadzania egzaminu w kolejnym roku szkolnym.

W miarę możliwości prosimy o obecność na tych spotkaniach również uczniów z klas 4-8.

Spotkania odbędą się poprzez OFFICE 365. Należy wejść do kalendarza i odnaleźć odpowiednią datę i godzinę i kliknąć na  przycisk połączenia. Linki do spotkań pojawią się najpóźniej w środę wieczorem.

Spotkania odbędą się w następujących godzinach:

- zerówka i klasy 1-3 – godz. 17.00.

- klasy 4-8 – godz. 18.00.

W celach statystycznych sprawdzana też będzie obecność na spotkaniu.