Przedszkole, Szkoła Podstawowa, Gimnazjum w SZOPIE
This movie requires Flash Player 9
Szopa na mapie

Wycieczka do Parku Dinozaurów w Łebie

Każdy z nas doskonale wie, że dinozaury wyginęły już miliony lat temu, ale zainteresowanie nimi jest nadal ogromne, zwłaszcza wśród najmłodszych.

W związku z tym uczniowie klasy drugiej oraz zerówki wybrali się w poniedziałek – 14 września – do Parku Dinozaurów w Łebie.

Dzięki temu, nasze dzieci mogły lepiej poznać te ogromne gady, przyjrzeć im się z bliska, tym bardziej, że wyglądały jak prawdziwe. Spacerowaliśmy ścieżkami, mostkami i kładkami, podziwiając te niezwykłe stworzenia. Dowiedzieliśmy się, jak wyglądało i rozwijało się życie przyrody, ludzi i zwierząt minionych epok. Przypomnieliśmy sobie również bajkę o Czerwonym Kapturku, przemieszczając się specjalnie wyznaczoną trasą. Na zakończenie naszej przygody w Parku Dinozaurów odwiedziliśmy najbardziej wyczekiwane miejsce przez nasze dzieci, a mianowicie plac zabaw. Wyposażony jest w różnego rodzaju tory przeszkód, zjeżdżalnie, wspinaczki, rowerki wodne, trampoliny i wiele innych atrakcji. Wszyscy bardzo zmęczeni, ale zadowoleni, wróciliśmy ok.13:30 do domu.