Przedszkole, Szkoła Podstawowa, Gimnazjum w SZOPIE
This movie requires Flash Player 9
Szopa na mapie

Wycieczki do Łeby – wyjazdy o godz. 7.45!

ANKIETA DO WYPEŁNIENIA PRZEZ RODZICÓW PRZEDSZKOLA, ZERÓWKI I KLAS I-III

https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=x5RucwG6UE-29elicfMUPB3mOG5pzBJKjt9E3qJFy7FUQ0NVUDhWVlhKTFFKVUU1WEJCMEhJRDFOSS4u

 

Wykorzystując okienko pogodowe przez te kilka dni oraz to, że Park Dinozaurów czynny jest tylko do końca września pragniemy tak na szybko zaproponować wyjazdy. Na każdy z wyjazdów zapraszamy jeszcze dwie osoby z rodziców danych uczniów do pomocy w opiece. Na szkolnej stronie facebookowej pojawi się post na ok. godzinę przez przyjazdem do szkoły o dokładnej godzinie powrotu do Szopy. WYJAZD DLA NASZYCH UCZNIÓW JEST BEZPŁATNYWyjazd realizujemy w ramach zajęć dydaktycznych. W tych dniach nieobecna jest w pracy pani Michalina. Zajęcia w grupie starszej (+ dzieci, które nie wyjadą na wycieczkę) w piątek prowadzić będzie pani Żaneta, zaś w poniedziałek pani Emilia Janneck. Prosimy, aby dzieci zabrały napój i kanapki. W trakcie wyjazdu nie przewiduje się zorganizowanego posiłku. Z uwagi na bardzo szybki termin wyjazdu prosimy o potwierdzenie udziału Państwa dziecka w wyjeździe poprzez wypełnienie ankiety zamieszczonej na szkolnej stronie do godziny 19.00 w dniu 9.09.2020 r.

 

TERMINY WYJAZDÓW DLA POSZCZEGÓLNYCH GRUP:

  • 10.09.2020 – czwartek – wyjazd godzina 7.45. Starsza grupa przedszkola (pani Michaliny) i I klasa. Opieka: Aleksandra Czaja, Dorota Pawelczyk. Powrót ok. 14.00.
  • 11.09.2020 – piątek – wyjazd godzina 7.45. Młodsza grupa przedszkola (pani Żanety) i III klasa. Opieka: Lucyna Czaja, Dorota Pawelczyk. Powrót ok. 14.00.
  • 14.09.2020 – poniedziałek – wyjazd godzina 7.45. Zerówka i II klasa. Opieka: Magdalena Rompa, Dorota Pawelczyk. Powrót ok. 14.00.